jesień

jesieńOkres jesienno-zimowy jest bardzo wymagającym okresem zarówno dla pracowników jak i ubrań dla nich przeznaczonych. Dlatego też w tym okresie należy szczególnie zadbać o odzież z nadrukiem, aby spełniała wszystkie stawiane przed nią oczekiwania. Powinna ona zabezpieczać pracowników zarówno jeżeli chodzi o wiatr, deszcz czy też ujemną temperaturę. Dlatego też warto zainwestować w odzież firmową outdoor, która zapewni odpowiedni poziom praktyczności, ciepła oraz wygody. Warto poznać różne rodzaj odzieży.

Rodzaje odzieży

 

Odzież w tym koszulki z nadrukiem mająca zastosowanie w firmie jest bardzo ważna i dostępna jest wielu różnych rodzajach oraz modelach. Decydując się na zakup konkretnego rozwiązania należy zwrócić uwagę na gramaturę, parametry techniczne czy też styl i fason.

Polary – To najbardziej popularna odzież outdoorowa ponieważ łączy w sobie wszystkie niezbędne cechy wygodnej odzieży dla pracowników. Mogą być zarówno stosowane jako odzież wierzchnia jak i zakładana pod kurtkę. Można zastosować bluzy polarowe o gramaturze 280g/m^2 jak i polary, które będą wykonane z materiały o wyższej gramaturze sięgającej nawet 400 bądź 500g. Na rynku dostępne są także polarowe bezrękawniki.

Kurtki firmowe- jest to kolejna bardzo popularna kategoria odzieży firmowe. Najczęściej odzież tego rodzaju jest wiatrochłonna, wodoodporna czy też zapewniająca oddychalność. Najważniejszą kwestia jest także odpowiednia uniwersalność tego rodzaju odzieży. Warto zainwestować w lepszą jakość materiału, który będzie mógł dłużej służyć pracownikom. Tego rodzaju rozwiązania z całą pewnością powinny przypaść do gustu każdemu pracownikowi, który potrzebuje najwyższej jakości rozwiązań.

Ubrania tego rodzaju charakteryzują się komfortem termicznym, ochroną przed wodą, wiatrem i innymi czynnikami atmosferycznymi odprowadzaniem wilgoci na zewnątrz oraz odpowiednim wyglądem. Najwyższa jakość z całą pewnością będzie bardzo dobrym pomysłem. Warto wyłożyć więcej pieniędzy tak, aby móc cieszyć się naprawdę najwyższej jakości rozwiązaniami.