Każda młoda para pragnie zachować wspomnienia ze swojego ślubu jak najdłużej. Pamiątkowe zdjęcia w cyfrowej postaci są może wygodne do przechowywania i przeglądania, jednak nic nie zastąpi prawdziwych odbitek na papierze fotograficznym. Trzymanie ich w albumie bywa kłopotliwe, ze względu na sporą ilość zdjęć jaką często fotograf wykonuje w trakcie uroczystości i wesela. Samo przygotowanie tradycyjnego albumu zajmuje wiele czasu i jest mało oryginalne. Jeśli chcemy naprawdę wyjątkowego miejsca dla naszych najważniejszych pamiątek, warto poszukać innego pomysłu. 

Wszystkie wspomnienia w jednym pudełku

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest przechowywanie zdjęć w specjalnie przygotowanym pudełku. Jeśli wybierzemy drewniane pudełka personalizowane dodatkowo możemy mieć pewność, że wszystkie fotografie znajdą się w niepowtarzalnym i jednocześnie pięknym miejscu. Drewniane pudełka na zdjęcia są dostępne w różnych rozmiarach, a możliwość personalizacji sprawia, że każde z nich wygląda wyjątkowo. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości drewna stanowią solidne zabezpieczenie dla fotografii, a jednocześnie umożliwiają ich wygodne przeglądanie. Drewniana skrzynka na zdjęcia może również pełnić dodatkową funkcję etui dla pendrive’a z odbitkami w cyfrowej wersji. Warto wybrać pendrive z drewna, gdyż razem z pudełkiem stanowią piękny i klimatyczny zestaw. W ten sposób zapewnimy także, że wszystkie kopie najważniejszych zdjęć znajdą się w jednym miejscu.

Najpiękniejsza drewniana skrzynka

W jaki sposób można upiększyć taki drewniany album? Możliwe jest wybranie kształtu, wersji kolorystycznej produktu (naturalne drewno, bejca czy specjalna farba) a nawet dodatkowego wypełnienia w postaci różnych naturalnych dodatków! Przepiękny materiał wykonania, przez ostatnie lata bardzo modny i pożądany w dodatkach ślubnych sprawia, że drewniane pudełko na zdjęcia ślubne jest wyśmienitym pomysłem na prezent. Także osoby profesjonalnie zajmujące się fotografią mogą wykorzystać ten rodzaj produktu jako formę przekazania końcowego efektu swojej pracy. Każde pudełko może posiadać grawer – jeśli zamawiamy je sami dla siebie, jako pamiątkę, zapewne na wieku znajdzie się klasycznie data ślubu lub imiona nowożeńców. Innym ciekawym pomysłem będzie personalizowany grawer z ważnym dla nas cytatem czy po prostu dedykacją dla kogoś, komu chcemy sprawić prezent.


Warto się zastanowić nad pudełkiem drewnianym z grawerem jako miejscem przechowywania zdjęć z wielu różnych okazji, nie tylko związanych ze ślubem. Czy będą to chrzciny dziecka, urodziny kogoś bliskiego a może po prostu pamiątkowe zdjęcia z wymarzonych wakacji? Możliwości są nieograniczone! W końcu o najpiękniejszych i najważniejszych w życiu zdjęciach mawia się, że mają duszę, powinniśmy więc przechowywać je w najlepszy możliwy sposób.